Verkoop nu uw woning in de wijk Bezuidenhout Den Haag met C&D Makelaardij. C&D Makelaardij is uw verkoop makelaar in Bezuidenhout Den Haag. Wij zetten uw woning niet te koop maar verkopen uw woning!
Als makelaar in Bezuidenhout zijn wij aangesloten bij de NVM en plaatsen uw woning rechtstreeks met uitgebreide beschrijving, foto’s en video op Funda.
Wij zorgen ervoor dat uw woning in Den Haag Bezuidenhout opvalt tussen de tientallen plaatsingen in de wijk en verkopen uw woning effectief, ook door middel van plaatsing op onze eigen site, via ons netwerk en aanvullende promoties.
C&D Makelaardij is gevestigd aan de Parkweg in Leidschendam-Voorburg. De woningmarkt in de wijken ten oosten van het centrum van Den Haag kennen wij als geen ander. Met ons als lokale makelaar die de buurt en de lokale markt goed kent heeft u een voorsprong!
De verkoop van uw woning door ons als makelaar in Bezuidenhout Den Haag begint met een kennismaking waarbij wij de volgende stappen nader toelichten en bespreken, gevolgd door de opname van uw woning en de bepaling van de beste verkoopstrategie.
1. Kennismaken
2. We gaan van start
3. Presentatie en promotie
4. Bezichtigingen
5. Onderhandelen
6. Ondertekenen
7. Overdracht
Wij komen graag bij u langs in Bezuidenhout, maar u kunt ons ook eerst gerust bellen of mailen voor meer informatie.
Kijk voor het actuele woningaanbod van C&D Makelaardij in Bezuidenhout Den Haag op onze aanbodpagina, of neem contact op voor nieuwe opties in Bezuidenhout zodra deze beschikbaar komen.
Wij helpen u met het vinden van passende woonruimte, met een (andere) koopwoning of een huurwoning in het oosten van Den Haag. Met name in Voorburg, Leidschendam en Bezuidenhout is er regelmatig nieuw aanbod bij C&D Makelaardij.
Vul uw gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.